Allianz Wrocław

Ubezpieczenia Allianz Wrocław

Ubezpieczenia Majątkowe

Ubezpieczenia Majątkowe Wrocław

POD WŁASNYM DACHEM
Polisa Pod Własnym Dachem to ubezpieczenie części konstrukcyjnych i stałych elementów wykończeniowych mieszkań i domów prywatnych. Polisa Pod Własnym Dachem to kompleksowe ubezpieczenie budynku, które obejmuje wszystkie jego elementy konstrukcyjne – od fundamentów po dach. Ubezpieczenie może obejmować budynki mieszkalne, garaże, budynki gospodarcze, domy lotniskowe, a także elementy działki jak np. ogrodzenie.
Stworzyliśmy pięć wariantów ubezpieczenia, abyś mógł wybrać najkorzystniejszy dla siebie zakres ochrony. Każdy z wariantów zawiera pakiet zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową, z czego jeden przeznaczony jest specjalnie dla budynków w trakcie budowy.

WSZYSTKO CO W DOMU
Polisa Wszystko co w Domu to ubezpieczenie ruchomości domowych stanowiących wyposażenie mieszkań i domów.
Ubezpieczamy:
- Ruchomości domowe, np. sprzęt RTV i AGD, biżuterię, przedmioty osobistego użytku, gotówkę, książki, meble,
- Elementy stałe np. okna, drzwi, wbudowane szafy, piece,
- Zwierzęta domowe.
Wybierz jeden z czterech wariantów ubezpieczenia, który najbardziej spełni Twoje oczekiwania.
W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenie może obejmować również odpowiedzialność cywilną w związku z posiadaniem i użytkowaniem mieszkania, następstw nieszczęśliwych wypadków lub pomoc prawną.
Dodatkowo do trzech wariantów dodajemy bez składkowo ubezpieczenie Home Assistance. Jest to całodobowa pomoc w trudnych sytuacjach, jakie mogą wydarzyć się w domu. W razie wystąpienia szkody wystarczy zadzwonić do naszego Centrum Operacyjnego czynnego 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wyposażenie mieszkania możesz również ubezpieczyć w ramach uproszczonego pakietu – Wspólny Parasol.

WSPÓLNY PARASOL
Wspólny Parasol to świetne ubezpieczenie dla osób mieszkających w blokach. Zapewnia ochronę wyposażenia mieszkania i chroni przed roszczeniami osób trzecich za wyrządzone im szkody.
W skład pakietu wchodzą ubezpieczenia:
- Ruchomości domowych stanowiących wyposażenie mieszkań,
- Stałych elementów wykończeniowych mieszkania,
- Odpowiedzialności cywilnej Ubezpieczonego w związku z posiadaniem i użytkowaniem mieszkania i pomieszczenia gospodarczego.

OC W ŻYCIU PRYWATNYM
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym chroni Cię przed finansowymi konsekwencjami nieumyślnie wyrządzonej komuś szkody np. zalanie sąsiadów. Ubezpieczenie obejmuje szkody wyrządzone osobom trzecim przez Ciebie, Twoich bliskich, z którymi mieszkasz, oraz przez zwierzęta domowe. Możesz rozszerzyć zakres ubezpieczenia o szkody powstałe w związku z posiadaniem i użytkowaniem łodzi, jachtów, dodatkowych nieruchomości czy też szkody związane z zatrudnieniem pomocy domowej .
Ubezpieczenie chroni Cię podczas Twojego życia prywatnego, np. zakupów, zabaw z dziećmi, podróży czy wakacji.

OCHRONA PRAWNA
Ubezpieczenie ochrony prawnej w życiu prywatnym i zawodowym – zapewnimy Ci dobrego prawnika. Dochodzenie swoich praw w sądzie to proces żmudny i kosztowny, a zawiłe prawo nie jednokrotnie studzi nasz entuzjazm w walce o własne prawa. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, przygotowaliśmy ubezpieczenie gwarantujące pokrycie kosztów obsługi prawnej.
Proponujemy dwa zakresy ubezpieczenia:
- Mój Prawnik – chroniący interesy ubezpieczonego i jego najbliższej rodziny w życiu prywatnym i zawodowym,
- Allianz Twierdza – ubezpieczenie przydatne w sporach związanych z posiadaniem lub użytkowaniem nieruchomości.

Ubezpieczenia Pod Własnym Dachem, Wszystko co w Domu oraz OC w życiu prywatnym możesz zawrzeć nawet na okres 3 lat. Jest to szczególnie wygodne przy kredytach mieszkaniowych, gdy wymagana jest cesja z ubezpieczenia nieruchomości na bank udzielający kredytu.

Kup online

Ubezpieczenia Wrocław - Allianz


Agnieszka Hordejuk

Agent ubezpieczeniowy Allianz nr 49520
Numer KNF: 11188467/A

image

Kontakt

Adres:
ul. Na Ostatnim Groszu 2, 54-207 Wrocław
tel. 691 224 198
skype: allianz.wroclaw
email: agnieszka@allianzwroclaw.pl