Allianz Wrocław

Ubezpieczenia Allianz Wrocław

Ubezpieczenia Zdrowotne - Allianz Opieka Zdrowotna

Ubezpieczenia zdrowotne wrocław

Korzystanie z państwowej służby zdrowia oznacza często mnóstwo straconego czasu i nie potrzebnych nerwów. Nowe ubezpieczenie Allianz ma pomóc w rozwiązaniu tego problemu.
W ramach polisy Allianz Opieka Zdrowotna firmy mogą zagwarantować swoim pracownikom bezpłatną opiekę medyczną. Jak wynika z badań takie rozwiązania są jednym z głównych czynników motywacyjnych.
Mamy pięć różnych pakietów ubezpieczenia, dlatego pracodawca może dobrać sobie odpowiedni wariant w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych. Pakiety wykupione przez firmę mogą zawierać dodatkowo świadczenia z zakresu medycyny pracy, co znacznie ułatwia organizacje wymaganych przepisami badań wstępnych i okresowych pracowników. Dostęp do usług jest nielimitowany i świadczony bezgotówkowo w ponad 450 placówkach na terenie całego kraju. Aby skorzystać z pomocy lekarza, wystarczy przedstawić imienną kartę identyfikacyjną. Do ubezpieczenia może przystąpić minimum 5 osób w wieku od 18 do 64 lat. Pracodawcy mogą też wykupić pakiety rodzinne, dzięki którym z opieki zdrowotnej korzystać będą członkowie rodzin pracowników.
Allianz Opieka Zdrowotna to nowoczesne ubezpieczenie przeznaczone dla firm, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników.

Ubezpieczenia Wrocław - Allianz


Agnieszka Hordejuk

Agent ubezpieczeniowy Allianz nr 49520
Numer KNF: 11188467/A

image

Kontakt

Adres:
ul. Na Ostatnim Groszu 2, 54-207 Wrocław
tel. 691 224 198
skype: allianz.wroclaw
email: agnieszka@allianzwroclaw.pl